© 2022 Jerzy Zięba – blog

jerzy zięba

Jerzy Zięba- promotor nowatorskich metod poprawy jakości życia

- 1 kwietnia 2022

Jerzy Zięba- niezależny dziennikarz, publicysta, autor bestsellerowej książki “Ukryte Terapie. Czego Ci lekarz nie powie”, niewątpliwie wywołuje szereg emocji. Ideowiec, który choć wielokrotnie spotkał się z krytyką środowiska akademickiego, idzie pod prąd, a wraz z nim rzesza zwolenników proponowanych przez niego metod z zakresu medycyny niekonwencjonalnej i naturopatii.

Naturopatia i suplementacja kluczem do zdrowia

Jego nowatorskie metody leczenia i poprawy jakości życia, odbiegają od tych stosowanych powszechnie. Charyzmatyczny autor uważa, że stosując odpowiednio dobraną i świadomą suplementację można wyleczyć wiele chorób i uciążliwych dolegliwości. Jerzy Zięba jest przekonany o zbawiennym wpływie witamin na nasze życie. W swoich publikacjach oraz mediach społecznościowych podaje propozycje i zasady ich stosowania celem osiągnięcia korzyści dla zdrowia, samopoczucia i ogólnego funkcjonowania. Autor opiera się na badaniach i podejmuje starania solidnej dokumentacji popierającej jego teorie. Zabiega o włączenie metod stosowanych w medycynie komplementarnej do procedur medycyny tradycyjnej. Książki Jerzego Zięby oferują księgarnie internetowe. Podejmuje się prób pomocy tym, dla których leczenie farmakologiczne wyczerpało już wszystkie możliwości. Zagadnieniem, któremu poświęca zdecydowanie najwięcej uwagi są naturalne metody leczenia i zapobiegania przewlekłym nowotworom.

Trudne tematy

Autor nie boi się podejmować tematów trudnych. Wyróżnia się zdecydowaniem, stanowczością, konsekwencją, a ponad wszystko, pewnością co do swoich przekonań. Porusza kwestię bezpieczeństwa szczepionek i analizuje substancje z jakich są produkowane, szeroko omawiając ich wpływ na zdrowie człowieka. W swoich publikacjach udowadnia także szkodliwy wpływ promieniowania elektromagnetycznego z urządzeń wifi, a także omawia negatywne skutki genetycznego modyfikowania roślin. Szeroka wiedza i podążające za nią poglądy Jerzego Zięby niewątpliwie wywołują kontrowersje. Informacje przekazywane przez autora jednym pomagają, a w innych wywołują sprzeczne emocje, ale niewątpliwie jest to temat, z którym warto się zapoznać niezależnie od dotychczasowych poglądów.